חיים מתוך עוצמה

( חדשות ומידע - מדריכי טלפון ועסקים )

החיים הם לא פיקניק ובטח לא הרפתקה... אז למה לפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו מנסים למצוא דרכים יצירתיות במטרה לצאת מתוך ביצה הרפתקנית שנקלענו אליה, איך לא, מתוך היסחפות וחוסר מחשבה?!

שירי שלנו תהיה מחר בת 12, חשבנו לחגוג את בת המצווה שלה בנסיעה משפחתית משותפת לכותל. הייתי מאורגנת מראש עד הפרטים הקטנים, נותר לי רק להזמין הסעה.

בשעת ערב מאוחרת ביום שקודם הנסיעה התחלתי לחפש הסעה, התלבטתי אם להתקשר לאחותי או לצאת לשכנה כדי לברר על נהג הסעות טוב, כשראיתי על הדלת מגנט של "הסעות בזול", שמחתי כל כך, כמה טוב, נחסכו ממני כעת כמה עשרות דקות של פטפוטים. התקשרתי למספר הטלפון [הפרט המזהה היחיד שהיה רשום על המגנט] בררתי את המחיר [זול במיוחד!] הזמנתי את הנהג לשעה הרצויה ועליתי למיטה לשנת לילה שלווה.

אחה"צ כשירדנו להסעה שהגיעה בזמן, חשבתי לעצמי כמה נאיביות וצמצום יש בכל האנשים המעוניינים לרכוש רק מוצר מחברה שיש לה "אבא", להזמין רק בעל מקצוע שיש לו כתובת ועוד כמה קלישאות מהסוג הזה שהם מנופפים בהם ואף מוכנים לשלם בשבילם. אני הזמנתי נהג גם בלי המלצות והוא גם זול וגם דייקן. מה יותר טוב?

נכנסנו לרכב, שנראה כאילו יצא עכשיו מהניילונים, התמקמנו ויצאנו לדרך. העיר הייתה פקוקה אבל איכשהו הגענו ליציאה והמשכנו לכוון הכביש הראשי, שם החל הנהג בנסיעה מטורפת משל היה אמבולנס או רכב ביטחון, הילדים נלחצו והחלו ליילל, בקשנו מהנהג להאט את מהירות הנסיעה אבל הוא היה עסוק בשיחת טלפון קולנית כך שאפילו לא שמע את בקשתינו, המשכנו כך בנסיעה כשמרגע לרגע אנו מרגישים על עצמותינו את גרוטאת הפח שהייתה נראית חדשה ומבטיחה, עד שלפתע נדם המנוע והרכב נעצר [באמצע כביש 443...] ירדנו מהרכב ולאחר כמה דקות מורטות עצבים על הכביש קלטנו שהבעיה לא תיפתר בפחות מכמה שעות. ניסינו להתקשר לנהגי הסעות שונים שיבואו לחלצנו אך כשהנהג מיודעינו שמע זאת הוא כעס ודרש שנמתין לו או לחילופין שנשלם לו הלוך חזור......

לא אלאה אתכם בתיאורים, בסופו של סיוט אנחנו כאן חיים ושלמים אבל לא כך תכננתי את הנסיעה המשותפת ביום בת המצווה של שירי בכורתי...

סיפורה של ר. א. הוא אחד מיני סיפורים רבים ששמענו או לא שמענו על שרלטנים, נוכלים ושאר מרעין בישין... תופעת ה"חאפרים" צוברת תאוצה עם התקדמות הטכנולוגיה המאפשרת לפרסם במחיר מוזל על גבי פליירים, מגנטים ומדבקות ובכל סוגי המדיה אשר לא מפעילות מערכת בקרה וסינון של המפרסמים. חשבתם פעם שאולי המנעולן שהזמנתם ממדבקה על דלת ביתכם הוא... ששכפל את מפתחות דלת ביתכם לפני שהגיע אליכם?? שהמדביר שהזמנתם מפלייר תמים שהונח בתיבת הדואר שלכם, הוא... ומרסס את ביתכם בחומרים פגי תוקף??

אז אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בסיטואציה הרפתקנית, קחו אחריות... בררו על בעל המקצוע לפני שאתם מזמינים אותו.

אנו מאמינים כי אתם מודעים לנחיצות הבירור על בעל מקצוע לפני שמסכמים אתו על ביצוע עבודה כלשהי. אך השאלה שמנקרת בכם היא כיצד נדע: מי באמת מקצועי? כמה אמינות יש בו? האם הוא אדיב או חסר סבלנות בסיסית? מהו התשלום הממוצע לעבודה מהסוג הזה? ועוד. כשאנחנו חושבים על עבודת המחקר שעלינו לבצע, אוחז בנו הייאוש ואנו מרימים ידיים. אך אל ייאוש יש מי שביצע את העבודה בשבילכם ו-בצורה מושלמת!

מערכת עוצמה שחרטה על דגלה את הסיסמה רק אמינים! רק מקצוענים! מתחייבת להגיש ולהנגיש לכם במדריך עוצמה 2015 רק עסקים אמינים ומקצועיים, לכל אלו שהם "בערך" אין כניסה. במדריך עוצמה אשדוד לא מתפרסמים בעלי מקצוע של גם וגם, לא ניתנת במה אפילו לא בגודל של חצי אינץ' לבעל מקצוע שהוא גם חשמלאי, גם מוביל, גם צבעי, גם אינסטלטור והכל בזמנו הפנוי... כל העסקים המתפרסמים בעוצמה הם כאלה הרוצים לעבוד ולתת שירות, לא רק לקחת כסף... מערכת עוצמה ביטלה עסקאות ואף השיבה כספים לבעלי מקצוע שלא עמדו בתקנים המחמירים שלה.

יצאנו לבדוק מה מניע את מערכת עוצמה להפעיל מערכת בקרה וסינון הדוקה שפולטת בעלי מקצוע רבים מפרסום במדריך, גם בעלי מקצוע כאלה שמפורסמים בכל גווני המדיה האחרים. וגילינו שמילת המפתח היא אחריות. מערכת עוצמה היא עוצמה של אחריות. אחריות על האמינות, אחריות על המקצועיות, אחריות על המחיר, אחריות על השרות ויותר מהכול, אחריות על הביטחון שלך. עוצמה היא השקט הנפשי שלך כי יש לך כתובת, תמיד...

מערכת עוצמה שמה לה למטרה לשרת את הציבור, המערכת מקיימת קשר אישי עם צרכנים שפנו בבקשת עזרה מול בעלי מקצוע. בנוסף הוקם מנגנון מיוחד המרכז עבורכם המלצות על עסקים ובעלי מקצוע, לא יפורסם בעוצמה בעל מקצוע אשר התקבלה לגביו המלצה שלילית צודקת. ומהיום נרכז עבורכם את מיטב המלצות הציבור במגזין "עוצמה זמן"

מדריך עוצמה אשדוד מכיל את כל המידע הנצרך לכם במשך כל השנה ומחולק למדורים כדי לחסוך זמן ולהקל בחיפוש. במדריך עוצמה תוכלו למצוא גם את "כמזה" - מחירון בעלי המקצוע של עוצמה. "כמזה" הוא עוד אינדיקאטור בשבילכם לבחון את אמינותו של בעל המקצוע. במערכת עוצמה עושים הכל כדי שתקבלו את בעלי המקצוע האיכותיים בלבד מתוך מודעות לגודל האחריות שיש בהגשת המידע לכם-הקוראים.

כל שנשאר לכם הוא רק לדפדף ולבחור בלב שלם ושקט את בעל המקצוע או העסק הדרוש לכם.

עגלון חכם יודע איך לא להיכנס לבוץ [כשעגלון פיקח מצליח לחלץ עצמו ממנה] ולקוח נבון ואחראי פותח עוצמה...

 
 • re m33

  רהיטי עדן

  www.REHITIM-EDEN.co.il

   

  מזרן SAVION זוגי ב-700 ש"ח במקום 2000 ש״ח יחיד ב-400 ש"ח במקום 1100

 • re m22

  רהיטי עדן

  www.REHITIM-EDEN.co.il

  מזרון אורתופדי PERPECTO-  רק ב-1,699 ש״ח במקום 4,300 ש״ח

 • mbniya m1

  צבע ושיפוצים

  צביעת דירה  (3 חד׳) רק ב- 1,300 ש״ח בלבד!