Oin חדשות ומידע

לב פתוח

( חדשות ומידע - אגודות ואירגונים )

התיק הרפואי שלי שוב היה בידי. הפעם חיכיתי בתור בקליניקה פרטית של פרופסור מפורסם אי שם בקצה הארץ.לאחר שנפרדתי מסכום עתק...
לקופת החסד - קופת העיר אשדוד לחץ כאן:

ולאחר שעתיים ארוכות זכיתי להכנס אל חדרו המפואר של הרופא. כבקי וכרגיל הוצאתי את המסמכים והצילומים והוספתי אי אילו מילות הסבר.הפרופסור לא ענה. הוא הביט ארוכות בצילומים ורכן על המסמכים הרבים. "המממ..., מלמל לעצמו. "מקרה נדיר... בגיל כזה..." לאחר דקות אורכות הוא הרים אלי את מבטו והפטיר את חוות דעתו בעניין "ניתוח ובמהירות האפשרית!" פסק את פסוקו.

יצאתי משם בעניים מעורפלות. כל כך הרבה ציפיות תליתי בפרופסור הזה...

מצבי לא היה פשוט. אדם צעיר אני  בשנות הארבעים לחיי, וכמו כולכם ב"ה רץ ממטלה למטלה. חיי עמוסים בגידול הילדים ובהבאת טרף לפיהם. הגדול כבר בגיל שידוכים, קצת בעיות פרנסה. נו, ב"ה.שיגרה מבורכת.

עד לעותו יום בו נבלם המרוץ. קמתי בבוקר עם כאבים עזים בצד שמאל. ניסיתי להתעלם ולמהר אל המניין הקבוע שלי, אך לא הצלחתי. האמת היא שכבר תקופה שאני חש מין תעוקה כזאת אך לא ייחסתי לה כל חשיבות. ועכשיו.כאבים כה חזקים...

הרופא שקיבל אותי שלח אותי על אתר לסידרה של בדיקות מקיפות. א.ק.ג. , סיבולת לב- ריאה ועוד דקירות וצילומים שונים ומשונים. האבחנה היתה מפחידה:התברר שעל אף גילי הצעיר מסתמי הלב שלי אינם פועלים כשורה. איני רוצה להרחיב בפרטים . רק אספר שדעת הרופאים היתה החלטית . ועל אף גילי הצעיר הייתי מועמד לניתוח לב מסובך.

הגזירה נחתה עלי כרעם ביום בהיר.אני, שעד לאותו יום הייתי בריא וחזק עומד לקראת ניתוח כה קשה? הסיכונים לא מעטים. מי יודע כיצד יראו חיי אחריו? התרוצצתי בין רופאים ומרפאות. מנסה לתור אחר דרך אחרת. אולם כל הרופאים היו תמימי דעים בקשר לניתוח וזרזו אותי לעשותו במהירות האפשרית.

מלווה בברכה חמה של רבנים קבעתי תור לניתוח באחד ממרכזי הרפואה הטובים בארץ כשאני משלשל סכום נכבד לפרופסור דגול שיהיה זה שינתחני .

השבועות לפני הניתוח עברו עלי כבסחרחרה. כמעט ולא היה לי זמן לחשוב על מצבי. בדיקות, סידורים, הפניות פגישות והתיעצויות מילאו את סדר יומי לעייפה.כך עברו להם הימים במהירות.הכל כבר מוכן לניתוח האמור להתבצע בס"ד ביום ד' בשבוע.

ליום שני בבוקר נקבעה לי פגישה עם הרופא המרדים. בעודי נוסע לבית החולים המרוחק נושאות אותי מחשבותי כמובן אל הניתוח הקרב. אני חושב על ילדי הרכים ודמעות מסמאות את עיני.לפתע עולה  בי מחשבה, הרי עשית כל כך הרבה השתדלויות. היית בכותל ובמירון, קיבלת ברכות צדיקים וסגולות שונות. אך מה עם "צדקה תציל ממוות"? אנו שומעים סיפורי ישועות למאות בזכותה של הצדקה. ומה איתי?"

בעודי בנסיעה אני שולף את הפלאפון ומחייג אל "קופת החסד" בו במקום אני תורם סכום נכבד ומוסר את שמי לתפילת הצדיקים "לרפואה שלימה ולהצלחה..." רוצה אני להמשיך ולהצלחה בניתוח, אך משהו עוצר בי.

רגוע יותר אני מגיע את המרכז הרפואי. לאחר המתנה שנדמית בעיני כנצח אני מוצא עצמי יושב מול הרופא המרדים שמעיין במסמכי ומסביר לי על מהלך הניתוח. "רק רגע!" הוא מתנער. הגיע לפה היום פרופסור מומחה למחלות לב מבלגיה. הוא  בא לשליחות מסוימת למספר שעות. בא נשמע את חוות דעתו...

וכבר נשלח התיק שלי אל הרופא המפורסם. ולאחר מספר דקות כבר נקראתי לחדרו. הוא הביט בי במבט ארוך ושוב עיין במסמכים. האם עשיתם לו שוב בדיקת...? הוא שאל לפתע.

מר מ. ערך את הבדיקה במסגרת ההכנות לניתוח. לפני... לפני שלושה שבועות. ענו לו רופאי.

אסור לו לגשת לניתוח לפני שיערוך זאת שוב אמר הפרופסור בביטחה. מילותיו נראו כה חסרות הגיון וראיתי שהרופאים מתלבטים. הבדיקה יקרה ומסובכת. לשם מה לערוך אותה שנית? אולם לבסוף הכריעה המקצועיות של הרופא ונשלחתי לבדיקה חוזרת.

לאחר שעות מספר אני שוב נכנס לחדרו של הפרופסור ומוצא אותו מעיין בתוצאות הבדיקה.

כן, איש צעיר הוא מרים אליי עינים. לך הביתה! אתה בריא וחזק!

"מה???" אני בטוח שאוזני מתעתעות בי לאחר יום כה קשה. האם הוא חומד לי לצון יומיים לפני תאריך הניתוח?

אמרתי לך, אתה בריא ולא צריך שום ניתוח. לך הביתה. בגיל 70 תבוא לערוך בדיקות חוזרות הוא מסיים את דבריו ופונה לבא בתור. התברר כי תוצאות הבדיקה היו חלקות ומושלמות לחלוטין. הרופאים היו אובדי עצות ולא ידעו את נפשם. מה קורה פה? מה פשרו של השינוי הגדול?

אך לי אין כל ספק. אני מבין . ומייד מחייג שוב את המספר המוכר ותורם בקול חנוק סכום כפול ומכופל ל"קופת החסד" תוך הודיה נרגשת לבורא עולם אשר רופא כל בשר ומפליא לעשות.

וביום רביעי, בדיוק  בזמן בו היה הניתוח אמור להתקיים,אני מספר את סיפור הישועה המופלא בסעודת ההודיה הנרגשת הנערכת בביתי ברוב עם.

סופר מפי בעל המעשה ב. מ מטעמים מובנים שונו הפרטים הרפואיים.

התקשרו עוד היום ותזכו גם אתם בישועה פרטית
טל 24 שעות:
1800-25-75-75


 
 • chashmali m3 

  חשמלי

  052-7619944

   
  מזגן תדיראן > 1 כ״ס > דירוג A > כולל התקנה

 • ma m 3

  מי הטבע - אוזן

  מערכת סינון דירתית

  399 ₪ במקום 799 ₪

   

 • chashmali m1 

  חשמלי

  052-7619944

   
  מייבש כביסה 7 קילו חברת  Indesitמבית ניופאן > ארץ ייצור: אנגליה