עורכים קניות לחג השבועות

( חדשות ומידע - מזון מרכולים וסופר מרקט )

חג הקציר הוא אחד משלוש הרגלים אשר מזוהה גם עם השם יום הביכורים, מאחר שבבית המקדש הקריבו קרבן בחג השבועות וכך החלה העונה של הבאת ביכורים. אומנם מנהגי החג בזמן בית המקדש היו לאכול חמץ ולקשט את הבית בצמחים ...

אך כיום אחד המנהגים הפופולאריים הוא לאכול מאכלים חלביים בחג, מאחר שהוא מסמל התחלות חדשות, טוהר וכמובן את הצבע הלבן. אין ספק כי זו סיבה מספיק טובה ליהנות ממאפים טעימים, פסטות, פשטידות, גבינות וכמובן ירקות עימם כדאי לשלב יין לבן משובח. בכדי להכין מטעמים איכותיים לחג, כדאי לרכוש את המוצרים בתוך סופרמרקט באשדוד שמשווק מוצרים טריים ואיכותיים של החברות המובילות בארץ.

לבחור מנות לכבוד החג

להיכנס לתוך סופרמרקט באשדוד זו חוויה מאוד מהנה, במיוחד עבור אנשים שאוהבים לבשל, כך שהסופר נראה עבורם כמו מזווה גדול ומלא באופציות, שהדבר היחיד שנותר להם לעשות הוא לבחור מנה ומרכיבים. אומנם רוב המשפחות נהנות ממאכלים חלביים במהלך החג, אך ישנן כאלו שיעדיפו לערוך ארוחה בשרית, גם שם עולם שלם של טעמים עומדים לפניהם וכדאי לבחור את המוצרים האיכותיים ביותר שירכיבו מנות מיוחדות. סופרמרקט באשדוד מסודר לפי קטגוריות כך שבכל מעבר ניתן ליהנות ממגוון מוצרים תחת אותה קטגוריה, מה שיסייע לכל אחד מאתנו לערוך קניות באופן מסודר ולא לפספס דבר.

כיצד לבחור קופה?

ההמלצה הטובה ביותר בקניות בתוך סופרמרקט באשדוד, היא לאסוף לפני הכול את המוצרים היבשים ולאחר מכן להוסיף לעגלה את המוצרים שנמצאים בקירור וכמובן את הגלידות להשאיר לסוף, רגע לפני שהקופאית מסיימת, בתנאי שכבר בחרתם את הטעם ולא תאלצו לעקב את האנשים שעומדים אחריכם בתור. בחירת הקופה גם צריכה להיעשות בחוכמה, שימו לב לקצב של הקופאית ובחרו במהירה ביותר וכמובן העדיפו קופה עם לקוח אחד והרבה מוצרים, מאשר מספר רב של לקוחות עם מעט מוצרים מאחר שתהליך העברת התשלום וכן אריזה לוקח זמן רב יותר. בחג הקרוב תוכלו ליהנות גם מהקניות בסופרמרקט ולא רק במהלך החג עצמו, אז שיהיה לכולנו חג שבועות שמח!

 
 • mbniya m1

  צבע ושיפוצים

  צביעת דירה  (3 חד׳) רק ב- 1,300 ש״ח בלבד!

 • ma m 3

  מי הטבע - אוזן

  מערכת סינון דירתית

  399 ₪ במקום 799 ₪

   

 • chashmali m2

   

  חשמלי

  052-7619944
   
  תנור בנוי אלקטרולוקס > תנור רב תכליתי עם טורבו > ארץ ייצור: גרמניה > יבואן רשמי