Oin חדשות ומידע מדיה ותקשורת

עוצמה - רק אמינים, רק מקצוענים.

( חדשות ומידע - מדריכי טלפון ועסקים )

עם ההתחייבות הזאת יצא לאור מדריך עוצמה 2015 ולא בכדי.... עוצמה חרטה על דיגלה להנגיש לציבור רק עסקים אמינים ומקצועיים, לייתר פשוט אין כניסה לעוצמה לכם הציבור נשאר רק לדפדף ולבחור בלב שקט את בעל המקצוע שלכם...

עוצמה אמנת השירות

ביקשנו לבדוק עם מנהלי עוצמה מה באמת עומד אחרי המילים והאם יש ממש מאחרי אמנת השירות של עוצמה 2015, העובדות, התשובות וההסברים שקיבלנו ידהימו גם אתכם....
מערכת עוצמה המנגישה הבלעדית לכלל הציבור את כל המידע הנצרך במהלך השנה במדריך אחד גדול שיש בו הכול... בכדי להקל על החיפוש המדריך חולק למדורים, מדור "תושב פון" המכיל את פרטי הכתובות, הטלפונים הנייחים והניידים של כל תושבי הקריות החרדיות באשדוד, מדור "עוצמידע" המכיל מידע על כל המוסדות הקהילתיים והממשלתיים, מוסדות החינוך של כל הקהילות, אגודות וארגונים ישיבות ורבנים באשדוד ובכל הארץ ועוד. "עולם החסד" מדור הגמחי"ם של עוצמה, מדור "לבריאות" מכיל את מידע על כל שירותי הרפואה והבריאות, כל הרופאים של כל קופות החולים, בתי חולים בכל רחבי הארץ ועוד. המדור המרכזי "עסקים" בו מופיעים מאות בתי עסק ובעלי מקצוע נבחרים בלבד.

מערכת עוצמה המודעת לגודל האחריות שיש בהגשת מידע לציבור המיועד לעזור אבל לעיתים גם יכול להזיק. עושה הכול בכדי לסנן עבורכם רק בעלי עסקים ונותני שירות אמינים ומקצועיים, בין כל הפעולות שנעשות לשם כך ניתן למנות את המרכזיות שבהם.

 • אמינות – מערכת עוצמה בודקת בעלי עסקים ונותני שירותים ומפרסמת אך ורק אמינים ומקצועיים.
 • יש להם כתובת – במערכת עוצמה מאגר מידע על פרטיהם של בעלי מקצוע המפורסמים, הכולל כתובות טלפונים ניידים ונייחים למקרה הצורך.
 • המומלצים שלכם – לעוצמה מנגנון המרכז עבורכם המלצות על עסקים ובעלי מקצוע, לא יפורסם בעוצמה בעל מקצוע אשר התקבלה לגביו המצלה שלילית צודקת. ומהיום נרכז עבורכם את מיטב ההמלצות הציבור במגזין "עוצמה זמן" הבא.
 • "כמזה" - מחירון בעלי המקצוע של עוצמה, המחירון מופיע במדריך עוצמה בתחילת עשרת הסיווגים הנבחרים של בעלי המקצוע, פשוט בודקים ב-כמזה מה המחיר הממוצע שגובים באשדוד על השירות הנדרש, מזמינים בעל מקצוע מומלץ דרך עוצמה, חוסכים זמן כסף וכאבי ראש, "כמזה" הוא עוד אינדיקאטור בשבילכם לבחון את אמינותו של בעל המקצוע, מפתח מחירון "כמזה" ופרטים נוספים מופיעים במדריך עוצמה 2015 עמוד 10.
 • יש לכם כתובת – מערכת עוצמה תעמוד לצידכם במקרה של תלונה צודקת ותעשה כל שביכולתה לגשר ולפשר במקרה של מחלוקת.

אין חכם כבעל ניסיון
אנו במערכת עוצמה עדים לשרלטנים המופיעים ומפורסמים במגנטים, פליירים, מדבקות למיניהם ובסוגי מדיה אשר לא אמונים ומחויבים למערכת בקרה כעוצמה. לא אחת אותם מפרסמים מנסים בכל דרך להתפרסם בעוצמה וכשהם נפסלים ע"י מערכת הבקרה של עוצמה, הם מנסים שוב את מזלם תחת זהויות שונות ומשונות, אך מערכת הבקרה של עוצמה עם ניסיון מצטבר של המון שנים עומדת באתגרים אלו ובעוד דוגמאות שונות ומשונות.
גם בפרסומי מהדורת 2015 מערכת עוצמה ביטלה עסקאות ואפילו השיבה כספים לנותני שירות שלא עמדו בקריטריונים המחמירים של מערכת הבקרה של עוצמה. כמובן שאותם מפרסמים שולחים את רישתם דרך סוגי מדיות שונות לכן חשוב לקחת זאת בחשבון.

הגברת מודעות הציבור
במיוחד בעידן של ימינו בהם ניתן לפרסם כמעט בלי כסף על גבי פליירים, מגנטים , מדבקות ועוד בתקופה בה כל יום תיבת הדואר שלנו מתמלאת מחדש, ודלת ביתנו הופכת ללוח מודעות, רב הסיכוי שניפול ברשתו של איזה שרלטן, לכן חשוב להגביר את מודעות הציבור לסכנות האורבות מפלייר תמים, ממגנט חמוד, וממדבקה בגודל אינץ.

מספר דוגמאות למחשבה.
הזמנת מנעולן ממדבקה על משקוף ביתך.... האם אתה מכיר או שמעת על אותו מנעולן? האם חשבת על כך שאולי מדובר ב.... ששכפל את המפתח, לפני שהגיע אליך....???.
הזמנת חשמלאי מפלייר שנח בתיבת הדואר שלך.... האם אותו חשמלאי הוסמך לכך? האם חשבת על כך שאולי מדובר ב.... המסכן את ילדיך....???.
הזמנת אינסטלאטור ממגנט על דלת ביתך.... האם לקחת בחשבון שאינסטלאטור יכול גם לשבור? האם חשבת שאולי מדובר ב... והכתובת שלו זה הדלת שלך....???.
הזמנת מדביר ממודעה על הקיר.... האם מדובר במקצוען שהוסמך לכך? האם לקחת בחשבון שאולי מדובר ב.... המוכר לך חומרים, דיבורים ותעודת אחריות פגי תוקף....???.

עוצמה השקט הנפשי שלך
במקום להסתבך עם כל מיני הרפתקאות לא נעימות פותחים עוצמה מזמינים בעל מקצוע מומלץ עם כתובת מסודרת, ונהנים משקט נפשי. עוצמה הביטחון שלך בבעלי המקצוע.

 
 • re m11

  רהיטי עדן

  www.REHITIM-EDEN.co.il

  שולחן אוכל MOON עם ארבע כסאות, רק ב- 3,100 ש״ח במקום 7,750 ש״ח 

 • re m22

  רהיטי עדן

  www.REHITIM-EDEN.co.il

  מזרון אורתופדי PERPECTO-  רק ב-1,699 ש״ח במקום 4,300 ש״ח

 • re m22

  רהיטי עדן

  www.REHITIM-EDEN.co.il

  מזרון אורתופדי PERPECTO-  רק ב-1,699 ש״ח במקום 4,300 ש״ח