Oin חדשות ומידע

כמה עולה להזמין חשמלאי באשדוד?

( חדשות ומידע - חשמלאים )

לרשימת חשמלאים מומלצים באשדוד ולהשוואת מחירים לחץ כאן

 חשמלאי מוסמך הינו חשמלאי המחזיק תעודה על שמו מטעם משרד העבודה. בתחום זה אסור לעבוד ללא תעודה. דבר זה פשוט וידוע לכל...

חשמל הוא צורך חשוב מאוד וחיוני בחיי היום יום שלנו, אך יחד עם זאת הוא גם עלול להיות סכנת חיים עבורנו במידה ולא ננהג בו כראוי ובזהירות.

במקרה של קצר חשמלי בבית, או שאתם נזקקים להגדלת כוח החשמל, או שסתם בא לכם להחליף מתגים נברשות וכד'.  חובה! שחשמלאי מוסמך יעשה זאת עבורכם, גם אם לכאורה נראה לכם הדבר קל ופשוט לביצוע, אל לנו אפילו לנסות כי הניסיון הזה עלול לעלות לנו מחיר יקר מאוד... מחיר החיים.

מעבר לכך תיקון, או שינוי כל שהוא במתווה מערכת החשמל בבית או בעסק שלא ע"י חשמלאי מוסמך עלול לעיתים לעלות בחיי אדם ובמקרה  פחות גרוע בקצר חשמלי שיגרום לשריפה במקום...

ננסה לתאר במילים פשוטות את חשיבות העניין, החשמל הינו כוח "אנרגיה" המפעיל את התאורה והמכשירים המחוברים איליו דרך השקעים ונקודות החשמל. החשמל עובר דרך החוטים מהשקעים בקיר לארון החשמל הביתי ומשם למקור של חברת חשמל. בארון החשמל יש מפסקים אשר אמורים לתת לנו הגנה מפני תקלות קצרים והתחשמלות, קיימות תקלות נפוצות העלולות לגרום לקצרים או להתחשמלות ועוד, אשר חלקם נובעות מהתיישנות מערכת החשמל וחלקם לצערנו מטעויות אנוש.

להלן מספר מושגים מצילי חיים:

 • עובי חוטי החשמל המובילים את החשמל לשקעים ונקודות חשמל: החוטים צריכים להיות בעובי המתאים לצריכת החשמל של המכשיר המחובר אליהם אחרת הם עלולים  להתחמם לקצר ולעיתים לגרום לשריפה. לדוגמא אין לחבר מזגן שצורך חשמל מעבר למכשיר חשמלי סטנדרטי, לשקע חשמל רגיל אלא אם כן אושר הדבר ע"י חשמלאי מוסמך.
 • מערכת הארקה: מערכת חוטי חשמל הנמצאים בכל שקע או נקודת חשמל בבית ומהווים הגנה נגד התחשמלות, לדוגמא חובה לחבר כל גוף תאורה או מכשיר חשמלי ובמיוחד אם הגוף ממתכת למערכת הארקה וזאת בכדי להגן מפני מצב בו נותק חוט חשמל בתוך גוף התאורה או המכשיר החשמלי,  אשר עלול לגרום לנוגע במכשיר  או בגוף התאורה להתחשמל. מומלץ שחשמלאי מוסמך יבדוק את תקינותה של מערכת הארקה מידי תקופה.
 • המפסקים הרגילים בארון חשמל: הם ההגנה מפני שימוש מוגבר בחשמל ומותאמים ליכולת מקור הכוח ועובי החוטים המובילים את החשמל. כשהם תקניים הם ינתקו את החשמל כשהם ירגישו שימוש חורג, לדוגמא סכנה להחליף מפסק בעל הספק כוח מסוים להספק גדול יותר בכדי שיתאים לצריכת חשמל של מזגן, ללא אישור חשמלאי מוסמך.
 • מפסק פחת נגד התחשמלות: חובה בכל בית, הוא בצמוד לשאר המפסקים בארון חשמל וינתק את החשמל במקרי התחשמלות. המפסק ניתן לזיהוי, הוא רחב משאר המפסקים ויש בו כפתור נוסף "טסטר" האמור לבדוק את תקינותו, ע"י לחיצה על כפתור הטסטר יקפוץ המפסק ויתנתק החשמל, מומלץ מידי תקופה לבדוק את תקינות מפסק הפחת.   

נתקלתם בבעיה? אתם צריכים חשמלאי? היעזרו באתר עוצמה- Oin בו תוכלו למצוא חשמלאים מומלצים אשר יתנו לכם שירות אמין ומקצועי. גם בתחום זה סקרנו עבורכם את השוק מבחינת המחירים. אז לפני שאתם מורידים את השלטר כנסו ל"מחירון חשמלאים" חפשו את השרות לו אתם נזקקים התרשמו מהמחירים המוצגים, בחרו בעל מקצוע מתוך הרשימה המוצגת לצד המחירון.

 ושיהיה בהצלחה....

 

תגובות 

 
0 #1 דדוש 2011-08-13 21:50
אתר מיוחד גם מחכים, גם חוסך זמן וכנראה גם כסף. כל הכבוד לאשדודודים... תודה למערכת האתר עלו והצליחו.
צתת
 
 • re m11

  רהיטי עדן

  www.REHITIM-EDEN.co.il

  שולחן אוכל MOON עם ארבע כסאות, רק ב- 3,100 ש״ח במקום 7,750 ש״ח 

 • chashmali m1 

  חשמלי

  052-7619944

   
  מייבש כביסה 7 קילו חברת  Indesitמבית ניופאן > ארץ ייצור: אנגליה

 • re m11

  רהיטי עדן

  www.REHITIM-EDEN.co.il

  שולחן אוכל MOON עם ארבע כסאות, רק ב- 3,100 ש״ח במקום 7,750 ש״ח